Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Gatvių Geležinio Vilko g. ir Konstitucijos pr., Vilniuje, atkarpų rekonstravimo TDP bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Gatvių Geležinio Vilko g. ir Konstitucijos pr., Vilniuje, atkarpų rekonstravimo TDP bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement:
Perkamos gatvių Geležinio Vilko g. ir Konstitucijos pr., Vilniuje, atkarpų rekonstravimo (papildomos eismo juostos įrengimas žiedinėje sankryžoje) techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos.
Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 395015-2019
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2019/S 160-395015
Skelbimas apie sutarties skyrimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: