Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Projekto „Žemės sklypo, esančio Vilniaus m., Naujamiesčio sen., tarp namų Vytenio g. 31, 37, 39 ir Birželio 23-iosios g. 9, 13, sutvarkymas“ TDP ekspertizės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Projekto „Žemės sklypo, esančio Vilniaus m., Naujamiesčio sen., tarp namų Vytenio g. 31, 37, 39 ir Birželio 23-iosios g. 9, 13, sutvarkymas“ techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkamos projekto „Žemės sklypo, esančio Vilniaus m., Naujamiesčio sen., tarp namų Vytenio g. 31, 37, 39 ir Birželio 23-iosios g. 9, 13, sutvarkymas“ techninio darbo projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos.