Forniture - 395620-2022
Submission deadline has been amended by:  527856-2022
Polonia-Białystok: Gas naturale
2022/S 138-395620
Bando di gara – Servizi di pubblica utilità
Forniture
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Przetarg nieograniczony na zakup i kompleksową dostawę i dystrybucję paliwa gazowego w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.
Numero di riferimento: TE- I- 1275/2022
II.1.2)Codice CPV principale
09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa - obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji - gazu ziemnego wysokometanowego o łącznym szacunkowym wolumenie 10 453 140 kWh z realizacją dostaw gazu przez 12 miesięcy od 01 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku do obiektów w wykazie punktów poboru gazu - Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
II.2.4)Descrizione dell'appalto: