Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa trudnopalnych taśm przenośnikowych gumowych z linkami stalowymi do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-5
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200653-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34312600 Förderbänder aus Gummi
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiot zamówienia: Dostawa trudnopalnych taśm przenośnikowych gumowych z linkami stalowymi do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa trudnopalnych taśm przenośnikowych gumowych z linkami stalowymi do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312600 Förderbänder aus Gummi
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
TAŚMA GUMOWA Z LINKAMI STALOWYMI ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA / SZEROKOŚĆ 1400MM / WYTRZYMAŁOŚĆ >=3500 <4500 KN/M / 1-PRZEKŁADKOWA / OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 12+8 MM w ilości 350 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku nr 1 do SWZ.
Los-Nr.: 2
TAŚMA GUMOWA Z LINKAMI STALOWYMI ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA / SZEROKOŚĆ 1400MM / WYTRZYMAŁOŚĆ >=4500 KN/M / 1-PRZEKŁADKOWA / OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 10+8 MM w ilości 400m