Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sitra - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Projektipäällikkö
Reference number: 455290
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Projektipäällikköpalvelun hankinta
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne projektipäällikköpalvelusta tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta (ks. liite Hankintasopimus). Sopimuskausi on 31.12.2024 saakka. Tavoitteena on, että
sopimuskausi alkaa toukokuun 2023 alussa. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Hankinnan arvioitu laajuus on yhteensä 200 - 230 henkilötyöpäivää sopimuskaudella. Esitetyt työmääräarviot eivät ole hankintayksikköä sitovia.