Υπηρεσίες - 396038-2018
Ισπανία-Sevilla: Παροχή μαθημάτων γλωσσικής κατάρτισης για το προσωπικό της Ευρωπαϊκής Επιτροπής που εργάζεται στις εγκαταστάσεις του JRC στην Σεβίλλη
2018/S 175-396038
Διορθωτικό
Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Υπηρεσίες
(Συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης, 2018/S 152-348188)
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή μαθημάτων γλωσσικής κατάρτισης για το προσωπικό της Ευρωπαϊκής Επιτροπής που εργάζεται στις εγκαταστάσεις του JRC στην Σεβίλλη
Αριθμός αναφοράς: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
79632000 Υπηρεσίες κατάρτισης προσωπικού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος της παρούσας σύμβασης-πλαισίου είναι να καλύψει τις ανάγκες γλωσσικής κατάρτισης του προσωπικού που εργάζεται στο χώρο της Σεβίλλης κατά τα επόμενα 4 έτη (2019-2022).
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 396038-2018
Espagne-Sevilla: Dispense de cours de formation en langues en faveur du personnel de la Commission européenne travaillant à JRC de Séville
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dispense de cours de formation en langues en faveur du personnel de la Commission européenne travaillant à JRC de Séville
Numéro de référence: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Code CPV principal
79632000 Services de formation de personnel
II.1.4)Description succincte:
L’objectif de ce contrat-cadre est de couvrir les besoins de formation en langue pour le personnel travaillant sur le site de Séville pendant les 4 prochaines années (2019-2022).
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of language training courses for the staff of the European Commission working at JRC Seville
II.1.2)Main CPV code79632000 Personnel-training services
II.1.4)Short description:
The objective of this framework contract is to cover the language training needs of the staff working at Seville Site during the next 4 years (2019-2022).
Usługi - 396038-2018
Hiszpania-Sevilla: Usługi kursów językowych dla pracowników Komisji Europejskiej zatrudnionych w placówce JRC w Sewilli
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2018/S 152-348188)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi kursów językowych dla pracowników Komisji Europejskiej zatrudnionych w placówce JRC w Sewilli
Numer referencyjny: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Główny kod CPV
79632000 Szkolenie pracowników
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszej umowy ramowej jest zaspokojenie potrzeb w zakresie szkolenia językowego personelu pracującego w Sewilli w ciągu najbliższych 4 lat (2019-2022).
S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Služby - 396038-2018
Španielsko-Sevilla: Poskytovanie jazykových kurzov pre zamestnancov Európskej komisie, ktorí pracujú v spoločnom výskumnom centre v Seville
Korigendum
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie jazykových kurzov pre zamestnancov Európskej komisie, ktorí pracujú v spoločnom výskumnom centre v Seville
II.1.2)Hlavný kód CPV
79632000 Školenia a výcvik personálu
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto rámcovej zmluvy je zabezpečiť potreby jazykového vzdelávania pracovníkov z pracoviska v Seville počas nasledujúcich 4 rokov (2019-2022).