Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 396602-2021
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2021/S 149-396602
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на културата
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Договорът е подписан след проведен вътрешен конкурентен избор по реда на чл. 82, ал. 4 от ЗОП, въз основа на РС № СПОР № -6 от 02.06.2020 г. за доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на културата. Количествата са прогнозни и възложителят не е длъжен да ги закупи в пълен обем.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на културата. Количествата, посочени в Образеца на ценово предложение в СЕВОП са прогнозни и Възложителят не е задължен да ги закупи в пълния им обем.