Belgija-Briuselis: Skirtingų perkėlimo veiksnių, skirtų ES ATLPS išlaidų dėl išmetamo anglies dioksido poveikiui įvertinti, tyrimas
2014/S 225-396855
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Skirtingų perkėlimo veiksnių, skirtų ES ATLPS išlaidų dėl išmetamo anglies dioksido poveikiui įvertinti, tyrimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: Extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Tyrime bus nustatyta, kiek su ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistema susijusios išlaidos dėl išmetamo anglies dioksido yra arba gali būti perkeltos per produktų, kuriuos pagamina energijai imlios pramonės šakos ES ATLPS, kainodarą. Remiantis šiais testų atvejais, tyrime bus analizuojama, kokie veiksniai turėjo įtakos perkėlimui ir kaip šie veiksniai galėtų būti plėtojami ir įvertinami.
Tyrimo tikslas – dokumentuoti lyginamaisiais standartais pagrįstos suderintos paskirstymo sistemos poveikį Europos pramonei. Taip pat siekiama įvertinti, ar trečiajame ES ATLPS etape taikomos taisyklės pakeitė ATLPS apimamų pramonės šakų kitimą ir prekybą bei investicijų modelius.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 219 770 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra