Forniture - 397211-2022
Bulgaria-Chelopech: Elettricità
2022/S 140-397211
Bando di gara
Forniture
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
"Доставка на нетна активна електрическа енергия – средно и ниско напрежение и изпълнение на функциите на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на обекти на Община Челопеч“.
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия – средно и ниско напрежение и изпълнение на функциите на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на обекти на Община Челопеч“.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 270 000.00 BGN
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: