Dienstleistungen - 397463-2021
Submission deadline has been amended by:  471536-2021
die Slowakei-Bratislava: Softwareprogrammierung und -beratung
2021/S 149-397463
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zlepšenia eGov služieb Štátnej veterinárnej potravinovej správy SR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hlavnými cieľmi projektu implementácie KVEPIS sú:
zvýšiť početnosť ročne vykonaných úradných kontrol modernizáciou, optimalizáciou a čiastočnou automatizáciou procesov ŠVPS SR a súvisiacich organizácií prostredníctvom informačného systému KVEPIS,
zvýšiť kvalitu výkonu úradných kontrol s cieľom minimalizácie výskytu procesných chýb a s cieľom zabezpečiť vysoký štandard zdravia zvierat, vysokú úroveň bezpečnosti potravín, krmív a zvýšiť dôveru spotrebiteľov zavádzaním inovatívnych postupov kontroly potravinového reťazca, podporených informačným systémom KVEPIS,
skrátiť čas potrebný na výkon úradných kontrol elektronizáciou, integráciou a čiastočnou automatizáciou administratívnych procesov a činností spojených s koordináciou všetkých organizačných zložiek kontroly,
vybudovať a zaviesť procesy elektronickej ambulantnej knihy v podmienkach SR,
vybudovať a zaviesť procesy elektronickej bitúnkovej knihy v podmienkach SR,
občanom, firmám, poľnohospodárom a potravinárom zjednodušiť dostupnosť služieb a odstrániť zbytočnú administratívnu záťaž vybudovaním kvalitných elektronických služieb KVEPIS.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 4 232 465.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom projektu sú nasledovné základné biznis služby, resp. procesné komponenty systému KVEPIS v ŠVPS SR:
1.Schvaľovanie a registrovanie prevádzok, subjektov a činností,
2.Úradná kontrola a veterinárne úkony
3.Výkaz nákaz
4.Podnety a podania,
5.Bitúnková kniha,
6.Kniha veterinárnych úkonov - Ambulantná kniha,
7.Dovoz / Vývoz, vnútrospoločenský obchod
8.Proces odberu a analýzy úradných vzoriek,
9.Správne konanie,
10.Evidencia odchytených túlavých zvierat.