Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Roba - 397554-2022
Hrvatska-Koprivnica: Mjerni instrumenti
2022/S 140-397554
Obavijest o nadmetanju
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Oprema za Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji - ponovljeni postupak za grupu 8
Referentni broj: NVV 3/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka
38300000 Mjerni instrumenti
II.1.4)Kratak opis:
Isporuka specijalizirane robe, i to alata i opreme za električne instalacije i elektroniku.
Pod isporukom robe smatra se dobava, isporuka, montaža i puštanje u rad
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 11 500 800.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Isporuka specijalizirane robe, i to alata i opreme za električne instalacije i elektroniku.Pod isporukom robe smatra se dobava, isporuka, montaža i puštanje u rad