Forniture - 397581-2022
Romania-Sibiu: Gas naturale
2022/S 140-397581
Bando di gara
Forniture
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
”FURNIZAREA DE GAZE NATURALE” PENTRU SEDIILE PRIMARIEI MUNICIPIULUI SIBIU in perioda 01.10.2022 – 31.03.2023
Numero di riferimento: 4270740_2022_ PAAPD1365820
II.1.2)Codice CPV principale
09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Contract de furnizare de produse avand ca obiect: ”FURNIZAREA DE GAZE NATURALE” PENTRU SEDIILE PRIMARIEI MUNICIPIULUI SIBIU in perioda 01.10.2022 – 31.03.2023
Cantitatea solicitată :
- 1966 MWh / 6 luni.
Punctele de consum se regasesc in Caietul de Sarcini.
Se vor respecta cerintele specifice din Caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 21
Autoritatea contractanta va transmite raspunsul la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Durata contractului: 6 luni incepand cu 01.10.2022
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 2 064 300.00 RON
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Autoritatea contractanta va transmite raspunsul la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor