Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa oleju napędowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 – nr grupy 231-1
Reference number: 701801399
II.1.2)Main CPV code09134100 Diesel oil
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz.2164 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 – Olej napędowy
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09134100 Diesel oil
II.2.4)Description of the procurement:
Olej napędowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ