Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на Министерство на транспорта и съобщенията“
Референтен номер: ОП-14/17.06.2022 г.
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Сключване на договори с предмет: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на Министерство на транспорта и съобщенията“, въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г.
Поканите за сключване на договор са отправени до:
1. Кооперация "Панда"
2. "АТС-България" ООД
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: