Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
21329 Lokomotyvų elektros dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 6 (šešias) Pirkimo objekto dalis: I Pirkimo objekto dalis – Saugiklis 6.9 URS 17/40 690V 40A ER20, II Pirkimo objekto dalis – Siurblys langų plovimo A2V00207356395 arba lygiavertis, III Pirkimo objekto dalis – Monitorius ER20 A2V00001213764 REM arba lygiavertis, IV Pirkimo objekto dalis – Blokas valdymo A2V00207356873 Siemens arba lygiavertis, V Pirkimo objekto dalis – Gesintuvo kasetė, mova, šviesos reguliatorius, starteris, VI Pirkimo objekto dalis – Tranzistorius, manometras, ritė ir jutiklis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Saugiklis 6.9 URS 17/40 690V 40A ER20
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
Siurblys langų plovimo A2V00207356395 arba lygiavertis
Lot nº: 2
Monitorius ER20 A2V00001213764 REM arba lygiavertis
Lot nº: 3
Blokas valdymo A2V00207356873 Siemens arba lygiavertis
Lot nº: 4
Gesintuvo kasetė, mova, šviesos reguliatorius, starteris
Lot nº: 5
Tranzistorius, manometras, ritė ir jutiklis
Lot nº: 6