S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Podpora EÚ/EHP, predvstupovým krajinám do EÚ a susediacim krajinám v oblasti pripravenosti na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve, časť 1, časť 2, časť 3 a časť 4
Referenčné číslo: OJ/2018/PHC/8245
II.1.2)Hlavný kód CPV
85100000 Zdravotnícke služby - RD10 - FB07
II.1.4)Stručný opis:
Európske centrum pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) na posilnenie svojho úsilia o podporu krajín EÚ/EHP, predvstupových a susediacich krajín pri vytvorení systémov rozsiahlej pripravenosti hľadá oporu v nasledujúcich oblastiach:
1) poskytovanie prehľadov literatúry na témy súvisiace s pripravenosťou na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve,
2) hodnotenie pripravenosti na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve,
3) vývoj metodiky sledovania a hodnotenia pripravenosti na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve,
4) workshopy a simulačné cvičenia týkajúce sa pripravenosti s cieľom zlepšiť kapacity a spôsobilosti.
Každá oblasť bude vychádzať z 1 alebo viacerých fáz cyklu pripravenosti, pretože môže podporiť členské štáty prostredníctvom rôznych prístupov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na maximálny počet častí: 4
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Poskytovanie prehľadov literatúry na témy súvisiace s pripravenosťou na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri internetovú adresu uvedenú v oddiele I.3).
Hodnotenie pripravenosti na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve
Časť č.: 2
Vývoj metodiky sledovania a hodnotenia pripravenosti na núdzové situácie vo verejnom zdravotníctve
Časť č.: 3
Workshopy a simulačné cvičenia týkajúce sa pripravenosti s cieľom zlepšiť kapacity a spôsobilosti
Časť č.: 4