Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
,, Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n. Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR,,
Numer referencyjny: BZP.271.37.2022
II.1.2)Główny kod CPV30213100 Komputery przenośne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 676 szt. nowych komputerów przenośnych.
Przeznaczenie dostaw: przeznaczone do pracy zdalnej, użytkownikami ostatecznymi wszystkich urządzeń będą uczniowie z rodzin popegeerowskich z terenu Gminy Góra.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ. W załączniku do SWZ zawarto specyfikacje techniczne wyznaczające minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia.