Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van schoonmaakdiensten voor Stichting Protestants Christelijk Basisonderwijs Tytsjerksteradiel te Eastermar. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012 en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaak die nodig is voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Basisonderwijs Tytsjerksteradiel met 1 757 leerlingen en 131 medewerkers.