Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 398799-2022
Polen-Opole: Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
2022/S 140-398799
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup, dostawa, montaż, uruchomienie oraz wdrożenie do działalności badawczej i diagnostycznej infrastruktury informatycznej i oprogramowania
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP/2-23/233/82/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zakup, dostawa, montaż, uruchomienie oraz wdrożenie do działalności badawczej i diagnostycznej infrastruktury informatycznej i oprogramowania składającego się z następujących elementów:
1. Serwery wirtualizacyjne – 2 sztuki
2. Macierz dyskowa.
3. Serwer backupów
4. Biblioteka taśmowa.
5. Przełącznik LAN.
6. Szafa rack.
7. Zasilacz awaryjny i dystrybucja zasilania.
8. Termohigrometr do serwerowni
9. Oprogramowanie wirtualizacyjne – 2 sztuki
10. Oprogramowanie systemy operacyjne i licencje dostępowe.
11. Oprogramowanie Systemu Bazy Danych (SBD)
12. Oprogramowania do ochrony i zabezpieczenia danych