Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ładowania pojazdów na potrzeby Gminy Pomiechówek
Numéro de référence: WZP.271.17.2022.ML
II.1.2)Code CPV principal34121100 Autobus publics
II.1.4)Description succincte:
1) Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa 4 fabrycznie nowych autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ładowania pojazdów na potrzeby Gminy Pomiechówek w ramach projektu pn. „Rozwój zrównoważonej multimodalnej mobilności w gminie Pomiechówek i obszarze funkcjonalnym Warszawy”.
2) Wymagane minimalne parametry dla pojazdów oraz ładowarek będących przedmiotem zamówienia zostały szczegółowo określone w załączniku nr 8 do SWZ
3) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik Nr 7 do SWZ.