Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16099 Traukos riedmenų atsarginių dalių, mazgų ir jų agregatų remonto paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
DPS objekto pritaikymo sritis: atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą.