Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpit. i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojew. Zespole Zakł. Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabil. w Łodzi
Numer referencyjny: 17/ZP/PN/22
II.1.2)Główny kod CPV90910000 Usługi sprzątania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: bieżące sprzątanie, dezynfekcję, generalne sprzątanie, dezynfekcję końcową, wykonywanie czynności pomocniczych przy pacjentach, obsługę kuchni oddziałowej, usługę transportu wewnętrznego. 3. Szczegółowy zakres przedmiotowej usługi wraz z obowiązkami Wykonawcy został określony w Załączniku nr 2 oraz Załączniku nr 3 do niniejszej SWZ.4. Zamaw. przewiduje zastosowanie procedury, określonej w art. 139 ust. 1. ustawy Pzp. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamaw. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamaw. nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 6.Zamaw. nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7.Zamaw. nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamów. wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. 8.Zamaw. nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 7.Zamaw. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 9.Zamaw. nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121. 10.Zamaw. przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp - określone w Rozdziale V niniejszej SWZ.11.Zamaw. nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 12.Zamaw. nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93. 12. 13.Zamaw. nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 14. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).