Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Árubeszerzések - 399469-2019
Magyarország-Budapest: Légiforgalom-irányító berendezések
2019/S 162-399469
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kamerarendszer és ADS-B telepítése
II.1.2)Fő CPV-kód
34962000 Légiforgalom-irányító berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
A HungaroControl Zrt. (HC) szándékában áll Debrecen Nemzetközi Repülőtér (LHDC) forgalmának kiszolgálása céljából távoli toronyirányítást (rTWR) kiépíteni. Az rTWR-nek képesnek kell lennie „minden időjárási körülmények” között ugyanolyan kapacitással működnie, mint ha az irányítás a meglévő toronyból történne. Annak érdekében, hogy ez megvalósítható legyen, minden ehhez szükséges berendezés képét és/vagy vezérlését biztosítani kell a HC ANSIII épületében (Budapesten), továbbá egy új Vizualizációs és Felderítő Rendszer kerül kiépítésre.
Az LHDC rTWR Vizualizációs Légiforgalmi Irányító Rendszernek következő elemekből kell állni:
a. 1 db Kamera rendszer
b. 1 db Feldolgozó rendszer
c. 1 db Megjelenítő rendszer
A rendszerrel együtt kell szállítani és telepíteni egy ADS-B vevőt is.
A szerződés teljesítése során 2 db PTZ kamera telepítésére is sor kerül.
Nyertes ajánlattevő feladatát képezi továbbá kamerarendszer használatának oktatása is.
Információ az opcióról:
A rendszernek két panor
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: