This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 2022 SB
II.1.2)Main CPV code48219300 Administration software package
II.1.4)Short description:
Het leveren, implementeren en onderhouden van een financieel informatiesysteem binnen het onderwijs.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De omvang van de opdracht is circa € 80.000 per jaar exclusief btw. Daarbij komen de kosten voor implementatie. De kosten voor implementatie bestaan uit kosten voor trainingen,
inrichting, configuratie en conversie.