Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проверка на проектите за топлинна изолация и енергийна ефективност в Букурещ
Референтен номер: CFT-1607
II.1.2)Основен CPV код71631300 Услуги по технически контрол и проверка на сгради
II.1.4)Кратко описание:
Основният обхват на услугите по това рамково споразумение е свързан с проверката на резултатите от проектите за топлинна изолация и енергийна ефективност в Букурещ, финансирани от банката. Проектите в Букурещ са фокусирани най-вече върху изолацията на многоетажни жилищни сгради.
В допълнение, обхватът на това рамково споразумение включва и проверката на основното реновиране на училищата и изграждането на учебни сгради с почти нулево нетно потребление на енергия.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71314300 Консултантски услуги по ефективност на електрически системи
71350000 Инженерно ориентирани научни и технически консултантски услуги
71356100 Услуги по техническа проверка
71510000 Проучвателни услуги по избора на участъка за строеж
71700000 Услуги по наблюдение и контрол
71630000 Услуги по технически изпитвания и контрол
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
71300000 Инженерни услуги в строителството
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3).