Hézagnélküli vasúti vágány átépítése al- és felépítménnyel, nyílt vonalon és állomásokon, villamosított országosközforgalmú fővonali vasútvonalon: 49 050 vfm.
Fővonali kitérő beépítése és/vagy cseréje három állomáson összesen: 65 csoport.
Váltófűtés kiépítése három állomáson, összesen 50 csoport kitérőben.
25 kV 50 Hz rendszerű, váltakozó áramú villamos felsővezetéki hálózat átépítése: 56 km.
Térvilágítás kiépítése/átépítése: 8 helyszínen.
Ideiglenes biztosítóberendezés kialakítása (meglévő biztosítóberendezés átalakítása) 1 helyszínen, 26 csoportkitérőt érintően.
Ideiglenes biztosítóberendezés kialakítása (meglévő biztosítóberendezés átalakítása) 1 helyszínen.
Hidak, kerethidak, átereszek felújítása, vagy átépítése: 27 db.