Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of remote handling equipment for Hot Cells of the JRC Karlsruhe
Reference number: JRC/KRU/2018/G.III.8/0091/OC
II.1.2)Main CPV code42410000 Lifting and handling equipment
II.1.4)Short description:
The JRC Karlsruhe plans a framework contract for the supply of Master Slave Manipulators (MSM), protective equipment for MSM with accessories, and also rapid transfer equipment for Hot Cells.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 360 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42410000 Lifting and handling equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Supply of remote handling equipment for Hot Cells
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-provvista ta' tagħmir tal-immaniġġjar mill-bogħod għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni tal-JRC ta' Karlsruhe
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV42410000 Apparat għat-tlugħ u l-ittrattar
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-JRC ta' Karlsruhe qiegħed jippjana qafas ta' kuntratt għall-provvista ta' Manipulaturi b'apparat Sid-Skjav (MSM), tagħmir protettiv għall-MSM bl-aċċessorji, kif ukoll tagħmir ta' trasferiment rapidu għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 1 360 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK42410000 Apparat għat-tlugħ u l-ittrattar
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Il-provvista ta' tagħmir tal-immaniġġjar mill-bogħod għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni