Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework contract for Copernicus Emergency Management Service — Rapid Mapping
Reference number: JRC/IPR/2018/E.1/0016/OC
II.1.2)Main CPV code72319000 Data supply services
II.1.4)Short description:
The Copernicus Emergency Management Service (CEMS) is one of the six core services offered by Copernicus. It is intended as an operational service provided to the users active in the field of disaster management in the EU Member States, the European Civil Protection Mechanism, the Commission’s Directorates General (DGs), the participating Executive Agencies, and international actors in humanitarian aid. The contract refers to the Rapid Mapping module of the CEMS Mapping component. It consists of the on-demand provision of geo-spatial information within hours in support to emergency management activities following an emergency event. In rapid mode, the service is based on the acquisition, processing and analysis of satellite imagery and other geo-spatial raster and vector data sources. The products are standardised maps and vector files with a set of parameters the user can choose when requesting the service.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 27 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72319000 Data supply services
71354100 Digital mapping services
71354200 Aerial mapping services
72316000 Data analysis services
II.2.4)Description of the procurement:
Framework contract for Copernicus Emergency Management Service — Rapid Mapping.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva týkajúca sa rýchleho mapovania služieb riadenia mimoriadnych situácií v rámci programu Copernicus
II.1.2)Hlavný kód CPV72319000 Poskytovanie údajov
II.1.4)Stručný opis:
Služba riadenia mimoriadnych situácií Copernicus (CEMS) je jednou zo šiestich základných služieb, ktoré ponúka program Copernicus. Je určená ako prevádzková služba ponúkaná oprávneným používateľom, ktorí sú aktívni v oblasti riadenia katastrof v členských štátoch EÚ, európskom mechanizme civilnej ochrany, generálnych riaditeľstvách Komisie (GR) a zúčastnených výkonných agentúrach a aktéroch medzinárodnej humanitárnej pomoci. Obstarávanie súvisí s rýchlym mapovaním a časťou mapovanie v rámci Služby riadenia mimoriadnych situácií Copernicus (CEMS). Skladá sa z poskytnutia geopriestorových informácií na požiadanie do niekoľkých hodín na podporu činností riadenia núdzových situácií bezprostredne po prípade núdzovej situácie. V rýchlom režime je služba založená na získavaní, spracovaní a analýze satelitných snímok a iných geograficky priestorových rastrových a vektorových zdrojov dát. Produkty sú štandardizované mapy a vektorové súbory so súborom parametrov, ktoré si používateľ pri žiadosti o služby môže zvoliť.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 27 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV72319000 Poskytovanie údajov
71354100 Digitálne mapovanie
71354200 Letecké mapovanie
72316000 Analýza údajov
II.2.4)Opis obstarávania:
Rámcová zmluva týkajúca sa rýchleho mapovania služieb riadenia mimoriadnych situácií v rámci programu Copernicus.