II.1.4)Rövid meghatározás:
A projekt előkészítése során a Debrecen belterületén lévő Vágóhíd utcai vasút feletti híd és az ahhoz kapcsolódó úthálózat fejlesztésére vonatkozóan tanulmánytervet és a szükséges környezetvédelmi munkarészeket (Előzetes Vizsgálati Dokumentáció) kell elkészíteni a környezetvédelmi határozat megszerzésével bezárólag. A tervezett fejlesztést a híd jelenlegi műszaki állapota, valamint a hídhoz kapcsolódó útszakaszok forgalmi terhelése indokolja.
A tervezett beavatkozás a 4814 jelű út - 4. sz. főút csomópontjától a Hétvezér utcai csomópontig tart, melynek hossza 1,7 km-re adódik, ami a díjszámítás alapjául szolgál.
II.2.2)További CPV-kód(ok)71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások