Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 40053-2022
Pologne-Stare Borne: Margarine
2022/S 017-040053
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie
Numéro de référence: D/KW.2232.5.2021.KP
II.1.2)Code CPV principal
15431100 Margarine
II.1.4)Description succincte:
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.
2. W formularzu ofertowym podano nazwy skrócone przedmiotu zamówienia, które są tożsame z poniższym opisem przedmiotu zamówienia.
Produkty tłuszczowe
1. Margaryna do smarowania pieczywa - o zawartości tłuszczu nie mniej niż 50 %, opakowanie jednostkowe kostka 200 gram lub 250 gram 110320 kg 15431000-8
2. Olej roślinny - opakowanie od 1 l. do 5 l. 22150
l. 15411100-3
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 324 700.00 PLN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
15411100 Huiles végétales
II.2.4)Description des prestations:
- Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.
- W formularzu ofertowym podano nazwy skrócone przedmiotu zamówienia, które są tożsame z poniższym opisem przedmiotu zamówienia.
MIEJSCE REALIZACJI DOSTAW
Lp. Nazwa Zamawiającego Adres dostawy
1. Areszt Śledczy w Koszalinie ul. Młyńska 71, 75-950 Koszalin
Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Dobrowo 53, 78-220 Tychowo
Oddział Zewnętrzny w Koszalinie ul. Strefowa 17, 75-950 Koszalin
2. Areszt Śledczy w Słupsku ul. Sądowa 1, 76-200 Słupsk
Oddział Zewnętrzny w Ustce ul. Darłowska 1B, 76-270 Ustka
3. Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1, 77-330 Czarne
Oddział Zewnętrzny w Szczecinku ul. Bohaterów Warszawy 42 A, 78-400 Szczecinek
Oddział Zewnętrzny w Złotowie Plac Kościuszki 3, 77-400 Złotów
4. Zakład Karny w Starem Bornem Stare Borne 14, 76-020 Bobolice
Oddział Zewnętrzny w Opatówku Opatówek, 76-020 Bobolice
5. Zakład Karny w Wierzchowie ul. Szkolna 8, 78-530 Wierzchowo
6. Areszt Śledczy w Szczecinie ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin
Oddział Zewnętrzny w Stargardzie Al. Żołnierza 42, 73-110 Stargard
7. Zakład Karny w Goleniowie ul. Grenadierów 66, 72-100 Goleniów
8. Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim ul. Podmiejska 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział Zewnętrzny w Słońsku ul. Wina 2, 66-436 Słońsk
9. Zakład Karny w Nowogardzie ul. Zamkowa 7, 72-200 Nowogard
Oddział Zewnętrzny w Płotach ul. Koszalińska 2, 72-310 Płoty