Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Accountantsdiensten 2022-2028
Referentienummer: Z. 66681
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79212000 Auditdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit het leveren van accountantsdiensten 2022-2025
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Plan van aanpak / Weging: 25
Kwaliteitscriterium - Naam: Communicatie en Samenwerking / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Personeel / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Presentatie / Weging: 10
Prijs - Weging: 35