Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Engedélyez. tervek és tenderdok. - HÉV csömöri ág
Hivatkozási szám: EKR000341352022
II.1.2)Fő CPV-kód71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezési szerződés "Engedélyezési tervek és tenderdokumentáció készítése a HÉV csömöri ágára vonatkozóan Cinkota kiz. - Csömör bez." tárgyban.
VI. szakasz: Kiegészítő információk