Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tieto- ja viestintäteknisten palveluiden toimitus maan havainnointiin liittyvää tietokeskusta varten
Viitenumero: EMSA/OP/31/2020
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän hankintamenettelyn tavoitteena on maan havainnointiin liittyvän tietokeskuksen korjaavan huollon, käyttötuen ja kehittävän ylläpidon käsittävän palveluja koskevan puitesopimuksen tekeminen.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 350 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Puitesopimus on jaettu kahteen moduuliin. Moduuli 1: korjaava huolto mukaan luettuna käyttötukipalvelu sovellushäiriöiden hallintaa varten. Palveluiden tilaukset perustuvat kiinteähintaisiin erillissopimuksiin, joiden kunkin odotetaan kestävän 6 kuukautta. Moduuli 2: kehittävä ylläpito, maan havainnointiin liittyvän tietokeskuksen osiin kohdistuvat toteutettavaksi tunnistetut muutokset puitesopimuksen aikana osoitetaan palvelupyyntönä sopimusosapuolelle, sopimusosapuoli tekee erillisarvion vaadittavasta työmäärästä, ja töistä tehdään kiinteähintaisia erillissopimuksia.
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí TFC a sholáthar do EODC
Uimhir thagartha: EMSA/OP/31/2020
II.1.2)Príomhchód CPV72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é cuspóir an nóis imeachta soláthair seo creatchonradh seirbhíse a bhunú maidir le cothabháil cheartaitheach, tacaíocht oibriúcháin agus cothabháil éabhlóideach EODC.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 350 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Tá an Creatchonradh roinnte ina dhá mhodúl. Le haghaidh Mhodúl a hAon, cothabháil cheartaitheach lena n-áirítear deasc chabhrach le haghaidh bainistiú teagmhais feidhmchláir, is amhlaidh a iarrfar seirbhísí ar bhunú conarthaí sonracha ar phraghas seasta le fad ionchasach sé mhí an ceann. Le haghaidh Mhodúl a Dó, cothabháil éabhlóideach, is amhlaidh a iarrfar athruithe do chomhpháirteanna EODC a aithníodh i rith an chreatchonartha ar bhunús iarratais ar sheirbhísí don chonraitheoir, ar mheastachán sonrach an chonraitheora maidir le hiarracht agus ar chonarthaí sonrach le haghaidh praghais sheasta.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
IRT paslaugų teikimas Žemės stebėjimo duomenų centrui (EODC)
Nuorodos numeris: EMSA/OP/31/2020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios pirkimo procedūros tikslas – sudaryti preliminariąją paslaugų pirkimo sutartį dėl EODC atkuriamosios techninės priežiūros, operatyvinės paramos ir plėtojamosios techninės priežiūros.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Preliminarioji sutartis padalinta į du modulius. 1 moduliui reikės teikti atkuriamąją techninę priežiūrą, įskaitant pagalbos liniją, skirtą incidentų taikomosiosiose programose tvarkymui, paslaugos bus prašomos teikti pagal specifines sutartis už fiksuotą kainą, o tikėtina kiekvienos trukmė – 6 mėnesiai. 2 moduliui reikės teikti plėtojamąją techninę priežiūrą, keisti EODC komponentus, nurodytus preliminariosios sutarties galiojimo metu, pagal rangovo gautus paslaugų užsakymus, rangovo pastangų specifinius skaičiavimus ir pagal specifines sutartis už fiksuotą kainą.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
IKT pakalpojumu nodrošināšana EODC vajadzībām
Atsauces numurs: EMSA/OP/31/2020
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Šīs iepirkuma procedūras mērķis ir noslēgt pakalpojumu pamatnolīgumu par Zemes novērošanas datu centra (Earth Observation Data Centre – EODC) koriģējošo uzturēšanu, darbības atbalstu un uzturēšanu ar pilnveides darbībām.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šis pamatnolīgums (framework contract – FWC) ir iedalīts divos moduļos. Pirmajā modulī, kas attiecas uz koriģējošo uzturēšanu, ietverot palīdzības dienestu lietojumprogrammu incidentu pārvaldībai, pakalpojumi tiks pieprasīti, pamatojoties uz konkrētiem fiksētas cenas līgumiem ar paredzēto sešu mēnešu darbības laiku (katram). Otrajā modulī, kas attiecas uz uzturēšanu ar pilnveides darbībām, FWC darbības laikā noteiktās nepieciešamās izmaiņas EODC komponentos tiks pieprasītas, pamatojoties uz pakalpojumu pieprasījumu darbuzņēmējam, darbuzņēmēja konkrētajām aplēsēm par darba apmēru un konkrētiem fiksētas cenas līgumiem.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av IKT-tjänster för datacenter för jordobservation (Earth Observation Data Centre - EODC)
Referensnummer: EMSA/OP/31/2020
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4)Kort beskrivning:
Målet med detta upphandlingsförfarande är att upprätta ett ramavtal för tjänster avseende avhjälpande underhåll, operativt stöd och utvecklande underhåll av EODC.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 350 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Detta ramavtal är uppdelat i 2 moduler. För modul 1 (avhjälpande underhåll inbegripet helpdesk för hantering av fel på applikationen) kommer tjänster att begäras på grundval av specifika kontrakt för fast pris med en förväntad löptid på 6 månader vardera. För modul 2 (utvecklande underhåll) kommer ändringar av EODC-komponenter, som fastställts under ramavtalets löptid, att begäras på grundval av en begäran om tjänster till uppdragstagaren, uppdragstagarens specifika uppskattning av insatsen och specifika kontrakt för fast pris.