Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Laivų variklių bei jų atskirų mechanizmų techninis aptarnavimas bei remontas
Reference number: Atviras konkursas
II.1.2)Main CPV code50241000 Repair and maintenance services of ships
II.1.4)Short description:
Laivo įrenginių bei jo atskirų mechanizmų techninis aptarnavimas bei remontas.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)50241000 Repair and maintenance services of ships
II.2.4)Description of the procurement:
Laivų variklių bei jų atskirų mechanizmų, laivų sistemų bei jų elementų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugos.
Generatorių, elektros dažnio keitiklių ir jų valdymo sistemų remonto paslaugos
Lot No: 2
Generatorių, elektros dažnio keitiklių ir jų valdymo sistemų remonto paslaugos.
Laivų siurblių, oro kompresorių, vėdinimo įrenginių ir jų sistemų remonto paslaugos
Lot No: 3
Laivų siurblių, oro kompresorių, vėdinimo įrenginių ir jų sistemų remonto paslaugos.
Laivų navigacinės įrangos remonto paslaugos
Lot No: 4
Laivų navigacinės įrangos remonto paslaugos.
Laivų radijo įrangos remonto paslaugos
Lot No: 5
Laivų radijo įrangos remonto paslaugos.
HUNT klasės laivo remonto paslaugos
Lot No: 6
HUNT klasės laivo atskirų mechanizmų remonto paslaugos.