Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 40206-2022
Nederland-Hoorn: Touchscreenmonitors
2022/S 017-040206
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT Touchscreens
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van ICT Hardware - Touchscreens voor Stichting Trigoon te Hoorn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van touchscreens en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle touchscreens en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Trigoon met 1345 leerlingen en 387 medewerkers.