Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code30230000 Computer-related equipment
II.1.4)Short description:
Welkom op het DAS voor de levering van ICT Hardware - Chromebooks voor Stichting Trigoon te Hoorn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van chromebooks en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle chromebooks en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Trigoon met 1345 leerlingen en 387 medewerkers.