Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
MTK Hidegkuti Nándor Stadion fejlesztéséhez kapcsolódó részletes kiviteli tervek és megvalósulási tervdokumentáció elkészítése, és a stadion teljes körű kivitelezési munkálatainak elvégzése, vállalkozási szerződés keretében.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÉpítési beruházás
Tervezés és kivitelezés
A teljesítés helye: 1087 Budapest, Törökbecse u. 20. szám alatti, 38852/6. hrsz. A telek a Hungária körút, Százados út, Sport u., Törökbecse u. és Salgótarjáni út által lehatárolt terület, ahol korábban is az MTK stadionja működött.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)45212224 Stadion építése, 45212200 Sportlétesítmények kivitelezése, 71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 6 310 503 818 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás