A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2. A Támogatási szerződés módosulására tekintettel Felek a Vállalkozási szerződés 5.1. pontját közös akaratnyilvánítással az alábbiak szerint módosítják.
Eredeti szöveg:
5.1. A jelen szerződés összegének finanszírozása az Európai Unió Kohéziós Alapjából, a Magyar Állam Központi Költségvetési Előirányzatából, valamint a Megrendelő saját forrásából történik.
Projekt címe: Új országos közforgalmú kikötő kiépítése Mohácson
Projekt azonosítószám: IKOP-2.1.0-15-2016-00026
A támogatás intenzitása: 94,16 %.
A finanszírozás formája: szállítói finanszírozás
Módosított szöveg:
A támogatás intenzitása: 97,055243 %.