There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 402814-2018
Hungary-Budapest: Software package and information systems
2018/S 178-402814
Contract notice
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Elemző szoftverek/eszközök beszerzése 29 részben
Reference number: EKR000251202018
II.1.2)Main CPV code
48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
Elemző szoftverek és eszközök beszerzése adásvételi szerződések keretében
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1.00 HUF
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Videoelemző szoftver
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Mennyisége: 2 db
Elvárt képességek:
A szoftver Windows („vagy azzal egyenértékű") környezetben legyen alkalmas hosszú biztonsági kamera-felvételek gyors elemzésére, áttekintésére, ellenőrzésére, valamint események, személyek, tárgyak méret, sebesség, irány, és szín szerinti megjelölésére, detektálására, exportálására.
Széles videóformátum-támogatás (mkv, mov, avi, 3gp, mp4, mpeg, flv, stb.)
Ellenőrző objektum méreteinek, sebességén, színének megadási lehetősége
Több órás videó-felvételek visszanézése percek alatt
Indexelés
Gyors esemény kiválasztás - keresés
Könyvjelzőzési lehetőség
Exportálási funkciók (funkció elérése: maximum 5mp)
Licence tartalmazza
— minimum 1 év szoftvertámogatást
Ajánlatkérő a beszerzés jelen részének ellenszolgáltatását a BBA-5.1.2-2015-00002 számú támogatási szerződések keretén belül biztosított támogatásokból finanszírozza. Támogatás intenzitása: 100,000000 %.
A Videoelemző szoftver részletes műszaki követelményeit az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák
Mobil iroda beszerzése
Lot No: 2
30120000 Photocopying and offset printing equipment
30200000 Computer equipment and supplies
II.2.4) A közbeszerzés ismertetése:
Mobil iroda
Mennyisége: 1 db
Elvárás
1. Táska
Mérete: max. 600x400x200 mm
Súlya (teljes felszereltséggel): maximum 10 kg
Anyaga (külső): műanyag váz fém zsanérokkal műanyag váz fém zsanérokkal
Színe fekete (sötétszürke)
Védettség: IP 67-es szabványnak megfelelő víz-por- és cseppállóság
Tápellátás: 230 V AC, 12-24 V DC, saját Li-ion akkumulátorok
Inverter: különálló vagy beépített, túlterhelés, túlmelegedés, rövidzárlat elleni védelem, legalább 500W folyamatos terhelgetőségű
Tartozékok: hálózati kábel, szivargyújtóhoz csatlakoztatható tápkábel; krokodilcsipeszes tápkábel
2. Nyomtató
Mérete: összecsukva maximum: 360 x 180 x 90 mm A/4
Áramellátás: Beépített akkumulátor lithium-ion
Kompatibilitás: windows (szoftver csomaggal) ("vagy azzal egyenértékű")
Nyomtatási sebesség: min. 5 oldal/perc (fekete szín esetén); min 3 oldal/perc (színes esetén)
Kiegészítő kellékanyag: további 2-2 patron fekete és három színű kellékanyag
Súlya (akkumulátorral): max. 4 kg
Portok: usb
Lapolvasási minőség min. 600*600 pdi
Nyomtatási felbontás min. 4800*1200 fekete
Min. 600*600 színes
Memóriakártya csatlakoztatás opcionálisan
Kétoldalas nyomtatás opcionálisan
Vezérlés érintőképernyős
3. Laptop
Kijelző mérete: Legalább 11"
Kijelző felbontása: min. 1366x768
Operációs rendszer: Win 8.1 vagy nagyobb
Adatátvitel: bluetooth (adatpterrel), WLAN, LAN
Billentyűzet: Magyar nyelvű billentyűzet
CPU minimum: 1,66 Ghz AMD Fusion, vagy ezzel megegyező teljesítményű Intel ("vagy azzal egyenértékű") processzor
RAM min. 3GB DDR3
HDD min. 500GB
Kártya olvasó (sd) min. két fajta
USB min. 2db.
Akkumulátor min. 3 cellás
Garancia min. 2 év
Videókártya minimum: integrált videókártya
Webkamera min. beépített HD
HDMI port min. 1db
Optikai meghajtó opcionálisan
Kiegészítők: beépitett belső világítás, irat és eszközrendező betét amely lehetvővé teszi a hordtáska kinyitását követően az eszközök üzemeltetését (összeszerelt és szétszedett állapotban is), vezeték nélküli egér, külső (USB csatlakozású) CD/DVD író
Ajánlatkérő a beszerzés jelen részének ellenszolgáltatását a BBA-5.1.2-2015-00003 támogatási szerződések keretén belül biztosított támogatásokból finanszírozza. Támogatás intenzitása: 100,000000 %.
A részletes műszaki követelményeiket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Adatmentő eszköz
Lot No: 3
30237000 Parts, accessories and supplies for computers
Mennyiség: 8 db (BBA-5.1.2-2015-00005 - 6 db; BBA-5.1.4-2015-00001 - 2 db)
Műszaki követelmények:
IOS és Androidos ("vagy azzal egyenértékű") mobilkészűlékek mentésére alkalmas eszköz. Az eszközt használható legyen irodai illetve terepen lévő körülmények között is.
Ajánlatkérő a beszerzés jelen részének ellenszolgáltatását a BBA-5.1.2-2015-00005 és a BBA-5.1.4-2015-0001 számú támogatási szerződések keretén belül biztosított támogatásokból finanszírozza.
Támogatás intenzitása: 100,000000 %.
Cellebrite licensz
Lot No: 4
48517000 IT software package
Cellebrite UFED Touch 2 Ultimate ("vagy azzal egyenértékű") mobiltelefon elemző rendszerhez
Mennyiség: 1 db
A Cellebrite UFED Touch 2 Ultimate egy nagyteljesítményű mobile forensic eszköz. Az intuitív grafikai felületével, és könnyen használható érintőképernyőjével az UFED Touch 2 Ultimate képessé teszi a fizikai, logikai és fájlrendszer szintű adat- és jelszóletöltésre (még akkor is, ha ezek ki lettek törölve) a népszerű mobiltelefonok, hordozható GPS-eszközök s tabletek széles köréből.
Szerződéskötéstől számítottan 1 éven keresztűl kötelezően nyújtandó támogatás
— szoftvertámogatás,
— firmware frissítés,
— kábelkészlet frissítése a megjelenő új kábelekkel.
Ajánlatkérő a beszerzés jelen részének ellenszolgáltatását a BBA-5.1.2-2015-00007 számú támogatási szerződések keretén belül biztosított támogatásokból finanszírozza.
Cellebrite 4PC Ultimate licensz
Lot No: 5
Cellebrite 4PC Ultimate ("vagy azzal egyenértékű") mobiltelefon elemző rendszer
A Cellebrite 4PC Ultimate egy nagyteljesítményű mobile forensic szoftver. Az Cellebrite 4PC Ultimate képes a fizikai, logikai és fájlrendszer szintű adat- és jelszóletöltésre (még akkor is, ha ezek ki lettek törölve) a népszerű mobiltelefonok, hordozható GPS-eszközök, tabletek széles köréből.
UFED Fizikai Elemző - Egy nagyteljesítményű mobil forensic alkalmazás, amely fejlett dekódolást, analízist és jelentéskészítést tesz lehetővé.
UFED Phone Detective - Azonnali telefon-felismerés.
UFED Reader - Bármilyen jogosult személlyel megoszthatók az információk.
Készlet tartalma
— Kábelkészlet
— Kábelrendező
— Hordtáska
— 3 db SIM ID klónozó kártya
— 3 db Micro SIM ID klónozó kártya
— UFED- PC csatlakozó kábel
— Telefontöltő kábel
— 8GB-os USB Flash meghajtó
— MicroSIM adapter
— 5V-ról 6V-ra alakító adapter
— Tisztítóecset mobiltelefon csatlakozókhoz
ElcomSoft Passwor Recovery Boundle szakértői alkal
Lot No: 6
ElcomSoft Passwor Recovery Boundle ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Komplett jelszó feltörő és helyreállító szoftvercsomag, mely lehetővé teszi a titkosított adatok, dokumentumokhoz a hozzáférést. nVidia Cuda ("vagy azzal egyenértékű") driverrel kompatibilis.
— minimum 1 év szoftvertámogatás
FTK Cerberus szakértői alkalmazás
Lot No: 7
FTK Cerberus ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Komplex, moduláris, adatbázis alapú forensic adatfeldolgozó rendszer. Lehetőséget biztosítson a vizsgált adattartalom feltérképezésére, dekódolására, valamint adattípusonként történő megjelenítésére. Beépített indexelési szolgáltatással rendelkezzen minek köszönhetően gyors és összetett kereséseket tegyen lehetővé - reguláris kifejezések támogatottak legyenek.
Támogassa a Windows architektúra mellett a MAC, illetve Linux ("vagy azzal egyenértékű") rendszerek vizsgálatát is. Törölt adattartalom feltárása célirányos támogatása. Beépített OCR felismerés, hogy a keresések szkennelt - képként tárolt - dokumentumokra is kiterjeszthetőek legyenek. Levelezőrendszerek tárolási formáját ismerje, így az egyes levelek különböző szempontok szerinti rendszerezése mellett kereshetőek legyenek.
Komponensek ("vagy azzal egyenértékű")
— FTK Case modul - központi ügyfeldolgozó egység
— Know File Filter (KFF) - ismert fájltípusok szűrője/adatbázisa
— Adatbázis (elsődlegesen PostgreSQL, illetve Oracle/MSSQL támogatás)
— Code Meter driver - licenszkulcs kezelés meghajtóprogramja
— Visualization + EID - vizualizációs (Log2timeline) illetve képfelismerés (Explicit Image Detection) támogató modul
— FTK Registry Viewer - Microsoft Registry adatbázis analizáló modul
— FTK Password Recovery Toolkit - Jelszófeltörő modul
— FTK Distributed Network Attack - Hálózati erőforrás megosztó modul a jelszófeltöréshez
— FTK Imager - Hiteles másolatok készítését támogató modul
— FTK Language Selector - Nemzetközi nyelvi modul
— FTK License Manager - szoftverlicensz kezelő modul
— FTK Network Licensing Service - hálózati licenszelosztó modul
— - minimum 1 év szoftvertámogatást, verziókövetés, kábelkészlet frissítése a megjelenő új kábelekkel.
FTK Cerberus szakértői licence hosszabbítás
Lot No: 8
FTK Cerberus ("vagy azzal egyenértékű") szakértői licence hosszabbítás
Mennyiség: 5 db
— minimum 1 év szoftvertámogatást, verziókövetés, kábelkészlet frissítése a megjelenő új kábelekkel.
Macquisition szakértői alkalmazás
Lot No: 9
Macquisition ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Kifejezetten Apple ("vagy azzal egyenértékű") termékek törvényszéki szakértői adatmentésére és adatkinyerésre kifejlesztett erőteljes, 3 az 1-ben alkalmazás, mely élő adatok (működésben lévő rendszer) adatmentését, célzott adatkeresést, törvényszéki adatmentést (lemez-kép mentés) biztosít. Mac OS X ("vagy azzal egyenértékű") operációs rendszeren fut. Támogatja a biztonsági rendszerindítást (jelszókikerülés) követő adatkinyerést XServe, Mac, iMac, Mac mini, Macbook és MacBook Air ("vagy azzal egyenértékű") termékcsalád esetében. Licencsz kulccsal működik (dongle).
Magnet Forensics elemző alkalmazás
Lot No: 10
Magnet Forensics ("vagy azzal egyenértékű") elemző alkalmazás
Windows ("vagy azzal egyenértékű") környezetben futtatható szakértői (Forensic) alkalmazás, mely komplex módon képes a képfájlba mentett merevelemez tartalmának elemzésére, vizsgálatára és abból történő adatkinyerésre, exportálásra, jelentés elkészítésére.
Kiemelt funkciók
— IEF Module - Business Application & OS Artifacts
— IEF Module - Triage
— SMS - IEF Module - Business Application & OS Artifacts
— SMS - IEF Module - Triage
Mount Image Pro szakértői alkalmazás
Lot No: 11
Mount Image Pro ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Olyan Windows ("vagy azzal egyenértékű") környezetben futtatható szakértői (Forensic) alkalmazás, mely támogatja különbözö képfájlok meghajtóként történő felcsatolását az operációs rendszerhez (mountolás).
Támogatott képfájlok ("vagy azzal egyenértékű")
— EnCase .E01, EX01, .L01, .LX01,
— AccessData .AD1,
— DD and RAW images (Unix/Linux),
— Forensic File Format .AFF,
— NUIX .MFS01,
— ProDiscover,
— Safeback v2,
— SMART,
— XWays .CTR,
— Apple DMG,
— ISO (CD and DVD images),
— Microsoft VHD.
Paladin adatmentő szolgáltatás
Lot No: 12
Paladin ("vagy azzal egyenértékű") adatmentő szolgáltatás
Egy 32 illetve 64 bites „live” Linux ("vagy azzal egyenértékű") alapú operációsrendszeren futó szakértői (forenzikus) szoftvercsomag, mely bootolható, és amely tartalmazza az adatmentésekhez és adatok vizsgálatához szükséges alkalmazásokat, támogatva a MacOS ("vagy azzal egyenértékű") rendszerekről történő adatmentést, MacOS rendszereken történő bootolást.
Recon adatelmentő és elemző alkalmazás
Lot No: 13
Recon ("vagy azzal egyenértékű") adatelmentő és elemző alkalmazás
Kifejezetten Mac OS ("vagy azzal egyenértékű") környezet vizsgálatára fejlesztett szoftvercsomag, mely automatikus vizsgálatot tesz lehetővé, támogatva az ismert képfájl típusokat, élő adatok mentésére is alkalmas Mac környezetben, támogatja az ismert chat alkalmazásokból történő adatkinyerést, valamint tartalmazza a teljes Forensic Suite alkalmazást.
A riportok kimenete: PDF, HTML, CSV, XML
Virtual Forensic Computing szakértői alkalmazás
Lot No: 14
Virtual Forensic Computing ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Windows ("vagy azzal egyenértékű") környezetben futtatható szakértői (Forensic) alkalmazás, mely lehetővé teszi a szakértői alkalmazásokkal lementett csak olvasható raw képfájlok bootolását (elindítását), ezáltal a lefoglalt eszközről készített másolat működés közben történő vizsgálatát. A szoftvernek támogatnia kell a raw (dd), illetve az E01, S01 forenzikus formátumokat és VMWare ("vagy azzal egyenértékű") virtualizációs szoftvercsalád termékeit.
XRY Office Pack Licensz
Lot No: 15
XRY Office Pack("vagy azzal egyenértékű") Licensz
Komplett csomagként támogassa a mobil eszközök adatmentését. A letöltő szoftver mellett tartalmazza a mobil eszközök csatlakoztatásához szükséges adaptereket, kártyaolvasókat, kommunikációs kábeleket is.
A szoftver egyirányú, visszaírás mentes, és naplózott kommunikációt biztosítson.
XRY Office Pack szakértői alkalmazás
Lot No: 16
XRY Office Pack ("vagy azzal egyenértékű") szakértői alkalmazás
Készlet ("vagy azzal egyenértékű") tartalma - XRY alkalmazás szoftver és licenszkulcs (CodeMeter)
— Hord táska kábelrendezővel
— XRY kommunikációs egység
— XRY Logical mobiltelefon kábelcsomag
— XRY Physical mobiltelefon kábelcsomag
— SIM id-Cloner SIM kártya klónozó eszköz
— 10 db újraírható SIM id-Cloner kártya
— Írásvédett memóriakártya olvasó
— XACT hex viewer alkalmazás
— XRY Reader alkalmazás
— Logical szoftver
— Physical szoftver
— Kontakttisztító ecset
X-Ways Forensics
Lot No: 17
X-Ways Forensics ("vagy azzal egyenértékű")
Windows ("vagy azzal egyenértékű") környezetben futtatható workflow modellen alapuló HEX Editor ("vagy azzal egyenértékű") és Disk Editor ("vagy azzal egyenértékű") funkciókat is ellátó alkalmazás, mely automatikusan képes header alapján fájlok helyreállítására, vizsgálatára, elemzésére forenzikus felhasználási területen.
Támogassa a teljes hozzáférést közvetlenül a lemezekhez, RAID ("vagy azzal egyenértékű") kötetekhez és 2 TB nál nagyobb képfájlokhoz is.
A következő RAID kötetek felismerése: JBOD, RAID 0, RAID 5, RAID 5EE, RAID 6, Linuxos szoftveres RAID-ek, Windows dinamikus kötetek, LVM2 particiók.
Az elvesztett, törölt partíciók automatikus felismerése.
Tableau T8u Forensic USB 3.0 Bridge
Lot No: 18
Tableau T8u Forensic ("vagy azzal egyenértékű") USB 3.0 Bridge
Olyan hordozható írásvédő eszköz, amely USB 3.0 szabványnak megfelelően az USB adattároló eszközök adatmentését teszi lehetővé oly módon, hogy a forrás adatokon változás ne történjen.
Ellenörző összeget (MD5/SHA-1) számít a mentésről.
Tableau T35u Forensic Bridge
Lot No: 19
Tableau T35u Forensic Bridge ("vagy azzal egyenértékű")
SATA és IDE ("vagy azzal egyenértékű") adattároló eszközökhöz adatmentését tegye lehetővé oly módon, hogy a forrás adatokon változás ne történje.
A létrehozott képfájl megnyitható legynek szakértői (Forensic) alkalmazással. A lemezkép-készítése után hozzon létre egy hash-kulcsot (MD5 vagy SHA-1)
A csomag tartalmazza az összes szükséges kábeleket (USB, IDE, SATA).
WiebeTECH USB Write-blocker
Lot No: 20
WiebeTECH USB Write-blocker ("vagy azzal egyenértékű")
Mennyiség: 10 db
USB 3.0 csatlakozó felületű adattároló eszközök írásvédett módon történő hozzáférését biztosítja. Hordozható
Logicube Forensic Falcon adatmentő eszköz
Lot No: 21
Logicube Forensic Falcon ("vagy azzal egyenértékű") adatmentő eszköz
Segítségével egyszerre összesen 4 forrásmeghajtóról (köztük 2 SATA, 2 USB 3.0 illetve 1 FireWire) 5 célmeghajtóra készíthetők lemezképek dd, e01, ex01 és fájl-alapú olvasási formátumban. A forrásmeghajtók tartalma közvetlenül az eszköz kijelzőjén tallózható. Az eszköz képes hálózati meghajtók tartalmát is menteni, valamint a lemezkép-készítés mellett teljes törlést és hash-kulcs (SHA1, SHA256 vagy MD5) számítást is végrehajtani.
Hálózati csatlakoztathatóság terén az eszköz képes hálózati meghajtókat forrás- és céleszközként is kezelni, valamint biztonsági megfontolásokból lehetőség van különböző hálózati szolgáltatások közvetlen letiltására is, mint például http, SSH, Telnet, Ping, NETBIOS ("vagy azzal egyenértékű").
Az eszköz kezelőfelülete web alapú, így azt belső hálózatra csatlakoztatva távoli eléréssel is lehetséges vezérelni, valamint a forrásmeghajtók adattartalmába betekinteni.
Közvetlenül laptopra illetve Apple típusú eszközre csatolva a merevlemez kiszerelése nélkül készíthető bitazonos másolat az eszköz adattartalmáról.
Támogatott képfájl formátumok
— tömöritett: e01, ex02
— nem tömöritett: dd, row
Tartalmazza
— A csomag tartalmazza az összes szükséges kábeleket (USB, IDE, SATA).
Csatoló felület
— nativan: SAS/SATA/USB/FireWire
— 1,8”, 2,5”, 3,5” IDE és 1,8” ZIF valamint microSATA, eSATA, mSATA
(adapter elfogadható)
— Ethernet
Licence tartalmazza - minimum 1 év szoftvertámogatást.
Elemzoi Szoftver Apple - Logic Pro X
Lot No: 22
Elemzoi Szoftver Apple - Logic Pro X ("vagy azzal egyenértékű")
Mennyiség: 7 db
Mac os X intel alapu ("vagy azzal egyenértékű") rendszeren futniképes dalszerkesztő alkalmazás, mellyel lehetőség nyílik a hangfájlok szerkesztésére, módosítására illetve a minőségének a javítására.. A Logic Pro X alkalmazásban keletkezett álományok megnyitását teszi lehetővé konvertálás nélkül.
Elemzoi Szoftver Apple - MS Office for mac
Lot No: 23
Elemzoi Szoftver Apple - MS Office for mac ("vagy azzal egyenértékű")
Os X ("vagy azzal egyenértékű") operációs rendszeren Microsoft Office dokumentumok (Word, Excel, Powerpoint) megnyitását, szerkesztését és létrehozását teszi lehetővé konvertálás nélkül.
Elemzoi Szoftver Apple - Vmware Workstation 12 Pro
Lot No: 24
Elemzoi Szoftver Apple - Vmware Workstation 12 Pro ("vagy azzal egyenértékű")
Egyszerre több virtális (Windows, Linux ("vagy azzal egyenértékű")) rendszer futtatását, létrehozását teszi lehetővé Machintos számítógépen újrainditás nélkül. Lehetőséget biztosit a virtuális gép állapotáról egy pillanat felvételt készítésére, amire vissza lehet állni.
Biztonságos csatlakozási lehetőség a vSphere és az ESXi kiszolgálokhoz.
Minimum 1 év szoftvertámogatást
OCR karakterfelismerő
Lot No: 25
OCR ("vagy azzal egyenértékű") karakterfelismerő
Mennyiség: 13 db
Az OCR szoftver a beolvasott képeket a következő formátumokba történő tárolását, konvertálását tegye lehetővé: Az OCR szoftver Excel fájlokat is létrehozhat a nyomtatott táblákból vagy HTML-fájlokból a bonyolult szöveg- és képelrendezésekből, a kép bináris fájlokat szöveges tartalmakkal és címkékkel elegyítve. Az OCR szoftver alapértelmezett kimeneti formátuma általában PDF fájl. Támogassa az ESRI(x3) adattovábbítást.
Jellemzők
Az OCR szoftver számos olyan funkcióval rendelkezik, amelyek a leginkább megfelelnek a kívánt alkalmazásnak.
Alkalmazási futtatási környezet: Windows 7 vagy fejlettebb változata, valamint szerver változata. (32 és 64 bites támogatással)
— Állítható kiválasztási kritériumok lehetővé tétele a felhasználó számára, hogy egy teljes dokumentumot válasszon a beolvasáshoz, vagy bizonyos részekhez vagy fejezetekhez,
— A keresési tárolási funkciók biztosítása A szöveg kiválasztása után az OCR szoftver elemzi és értelmezi az egyes karaktereket.Ellenőrzési szótárazási funkciók,
— A minta felismerés támogatása,
— Tegye lehetővé a beolvasott kép minősége és kontrasztjának állítási lehetőségét.
Követelmények az optikai karakterfelismerő szoftvercsomaggal szemben
— Karakterfelismerési pontosság, karakterfelismerő motor,
— Oldalelrendezés rekonstrukciós pontossága
— Több nyelv támogatása
— A sebesség és a fogadó számítógép operációs rendszerének alkalmazkodóképessége
— A kereshető .pdf kimenetek, valamint a HTML, az XLS és más formátumok támogatása
Licence tartalmazza minimum 1 év szoftvertámogatást
Ajánlatkérő a beszerzés jelen részének ellenszolgáltatását a BBA-2.2.2-2015-00002 számú támogatási szerződések keretén belül biztosított támogatásokból finanszírozza.
DSM-10 Mo. utca szintű vektoros térkép szoftverlic
Lot No: 26
DSM-10 ("vagy azzal egyenértékű") Mo. utca szintű vektoros térkép szoftverlicensz
Mennyiség: 3 db
Méretarány 1:10 000
Típus vektoros adatállomány
Formátum MapInfo.tab és/vagy ArcGIS.shape
Vetület WGS84 és/vagy EOV
Vektoros rétegek
— közigazgatási egységek
— területegységek (zártkert, iparterület, zöldfelület)
— külterületi lakott helyek
— főúthálózati elemek és belterületi utcahálózat,
— vasúthálózati elemek és vasútállomások
— vízrajzi elemek
Területegységek
— Közigazgatási egységek (csak ha értelmezhető)
— Fekvéshatárok: Belterület, Zártkert, Ipari területek, Zöldfelületek (igény esetén),
— folyók, tavak (igény esetén)
— erdők (igény esetén)
Vonalas és pontszerű elemek
— Úthálózati elemek - úttípusok szerint, útpuffer rétegekkel autópályáktól az utca szintig,
— Vasúthálózati elemek, és vasútállomások,
— kisebb vízrajzi elemek (igény esetén)
Egyedi, kiegészítő rétegek*
— címpontok,
— felirat rétegek,
— egyedi puffer rétegek,
— (egyedi igények szerint kialakított rétegek)
Cím (házszám) 1 adatbázis
— megyenév
— településnév és településrész-név
— irányítószám
— a közterület neve
— a közterület jellege (út, utca, tér, köz, stb.)
— házszám
ArcGIS ArcView szoftverlicensz
Lot No: 27
ArcGIS ArcView ("vagy azzal egyenértékű") szoftverlicensz
Támogassa az adatok vizualizációját, lekérdezését, elemzését és integrálási lehetőségeit tartalmazza, valamint az egyszerű földrajzi jellemzők létrehozását és szerkesztését.
Követelmény
— Vizuális modellezés és térbeli elemzés egy folyamat vagy munkafolyamat,
— Interaktív térképek létrehozása fájlokból, adatbázisokból és online forrásokból,
— Hozzon létre utcai szintű térképeket, és beépítse a GPS-helyeket,
— CAD adatok vagy műholdképek megtekintése,
— Jelentések és diagramok létrehozása,
— Eszközök az adatok interaktív kiválasztásához
— Pan és zoom eszközök az adatok navigálásához
— Azonosítsa az adatok értékének ellenőrzésére szolgáló eszközt
— Automatikus hiperhivatkozás generálása attribútumok alapján
— Dinamikus térképtippek, amelyek az attribútumértékeket mutatják
— Nagyítás ablak egy másik adat megtekintéséhez
— Képes létrehozni / kezelni / használni a térbeli könyvjelzőket az egyes helyszíneken való navigáláshoz
— Interaktív eszköz a távolságok méréséhez
— Áttekintő ablak a nagyméretű adatkészletek egyszerűbb elhelyezése és navigálása érdekében
— hiperhivatkozás létrehozása külső alkalmazáshoz, makróhoz vagy URL-hez
— Tematikus osztályozások, beleértve az egyedi szimbólumot, egyedülálló értéket, az előre meghatározott stílushoz, a színezett színekhez vagy szimbólumokhoz, az arányos szimbólumokhoz, a pontsűrűség-leképezéshez, a diagramok leképezéséhez, beleértve a pie- és bar chartot és a többváltozós adat renderelést
— Képosztályozás, beleértve a tematikus osztályokat, az egyéni zenekar beállításokat, a színtérképeket, a kontrasztot, a fényerőt és a dinamikus statisztikákat
— TIN adatosztályozás, beleértve a tényezőket, csomópontokat, háromszögeket, lejtést, szempontokat, magasságot és dombornyomokat
— Interaktív oldalelrendezés oldal interakciós eszközökkel
— Könnyen használható varázslók és eszközök a térképelemek beillesztéséhez beleértve a címeket, a szövegvonalakat, a legendákat, az északi nyilakat, a méretarányokat, a képeket, az OLE objektumokat, a mért referenciahálót (pl. MGRS) és az automatikus gráfokat a szélességi és hosszúsági fokokhoz
— Exportálási) formátumok:
O Enhanced metafile (EMF)
O Windows bittérkép (BMP)
O Encapsulated PostScript (EPS)
O Címkézett képfájlformátum (TIFF)
O Hordozható dokumentumformátum (PDF)
O Joint Photographics szakértői csoport (JPEG)
O Adobe Illustrator (AI)
Támogassa a szabványos Windows és PostScript nyomtató-illesztőprogramokat.
— automatikus címkézés attribútumértékek alapján
— Interaktív címkeeszköz címkék kézi elhelyezésére
— Automatikus konfliktusfelismerés és címke elhelyezés
— Számos előre definiált címkestílus (beleértve az autópajzsot is)
— Címkék mentése a térképen vagy a földrajzi adatbázisban
— A címkék elforgatása egy attribútum mező értéke alapján
Pixelmator Pro
Lot No: 28
Pixelmator Pro ("vagy azzal egyenértékű")
A szoftver MacOS ("vagy azzal egyenértékű") környezetben legyen alkalmas képállományok kovertálására, rétegzéses szerkesztésére, módosítására, illetve grafikus alakzatok, szövegek beillesztésére.
Elvárt képességek
IOS11 kompatibilitás
PSD, JPG, PNG és egyéb képformátumok
Photoshop rétegekkel kompatibilitás
HEIF képformátum támogatása
Cisdem Duplicate Finder
Lot No: 29
Cisdem Duplicate Finder ("vagy azzal egyenértékű")
A szoftver MacOS ("vagy azzal egyenértékű") környezetben legyen alkalmas duplán, vagy többszörösen előforduló azonos fájlok azonosítására, azokról fájllista készítésére, a találatok szűkítésére.
IOS11 ("vagy azzal egyenértékű") kompatibilitás
Byte-to-byte azonosítás
Html, csv formátumú fájllista
Szűrési lehetőségek
Rejtett fájlok és rejtett mappák felkutatása is.