Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Diensten - 40340-2023
Finland-Helsinki: Personenvervoer zonder dienstregeling
2023/S 015-040340
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tilausajopalvelut 2021–2026, PSPR 5602 PSTIEDJ Nurmes-PLA 02.12.2022, Diaari 6621
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: