Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Promocja w Internecie kampanii Państwowej Inspekcji Pracy „Czas pracy kierowców a wypadki drogowe"
Número de referencia: GIP-GOZ.213.105.2019
II.1.2)Código CPV principal79341400 Servicios de campañas de publicidad
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie w Internecie kampanii informacyjno-edukacyjnej „Czas pracy kierowców a wypadki drogowe”, na które składa się:
1.1 opracowanie projektów oraz przygotowanie bannerów i innych form reklamy internetowej na potrzeby kampanii oraz opracowanie projektów bannerów na strony internetowe PIP,
1.2 realizacja kampanii informacyjnej w Internecie z uwzględnieniem odpowiednich grup docelowych i kalendarza emisji w tym:
1) przygotowanie strategii realizacji kampanii wraz ze szczegółowym uzasadnieniem wyboru form reklamy i serwisów internetowych;
2) emisja w Internecie bannerów i innych form reklamy (artykuł sponsorowany i/lub infografika i/lub quiz – jeśli zostaną zaoferowane) oraz dodatkowe formy promocji przekazu kampanii w Internecie – jeśli zostaną zaoferowane;
3) e-mailing do przedstawicieli głównej grupy docelowej (kierowcy zawodowi);
4) zapewnienie monitorowania przebiegu kampanii;
5) podsumowanie efektywności kampanii (raport).
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79822500 Servicios de diseño gráfico
72400000 Servicios de Internet
II.2.4)Descripción del contrato:
1.1 opracowanie projektów oraz przygotowanie bannerów i innych form reklamy internetowej na potrzeby kampanii oraz opracowanie projektów bannerów na strony internetowe Państwowej Inspekcji Pracy (PIP),
5) podsumowanie efektywności kampanii i przedstawienie wyników w postaci raportu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis sposobu realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ).