Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa fabrycznie nowego nieoznakowanego pojazdu specjalnego typu furgon (MCWT – Mobilne Centrum Wsparcia Technicznego) dla KWP w Szczecinie
Referenznummer der Bekanntmachung: ZZ-2380-51/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34136000 Lieferwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego nieoznakowanego pojazdu specjalnego typu furgon (MCWT – Mobilne Centrum Wsparcia Technicznego) dla KWP w Szczecinie.
2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 1A, 2A do umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ.
3. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.