Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
travaux de restructuration et d'extension des réseaux de collecte et de transfert des eaux usées du secteur de la Basse Vallée de la Saâne
II.1.2)Główny kod CPV45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
phase 1 - zone prioritaire PACCO - commune de Longueil
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
phase 2 - communes de Longueil, Saint-Denis-D'Aclon et Ouville-La-Rivière
Część nr: 2