29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 403666-2021
Submission deadline has been amended by:  485680-2021
Francja-Paryż: Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
2021/S 152-403666
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
désinfection des eaux traitées de Seine Valenton
Numer referencyjny: 21S0161
II.1.2)Główny kod CPV
45232421 Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
la présente opération consiste à mettre en place un système de désinfection de l'eau traitée, en sortie de la station d'épuration de Seine Valenton. Cette nouvelle installation fait partie des actions du socle de base, identifiées pour atteindre les objectifs de qualité d'eau de baignade de la Seine, en vue des Jeux Olympiques et Paralympiques de 2024.
l'installation est prévue pour fonctionner chaque saison estivale, à partir de juin 2023.
le marché comprend la construction de deux nouvelles aires de dépotage et de stockage d'acide formique et de peroxyde d'hydrogène ainsi que la mise en oeuvre de 2 unités de production d'acide performique
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45252130 Wyposażenie zakładów odprowadzania ścieków
II.2.4)Opis zamówienia: