Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Numer referencyjny: ТТ001785
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Доставка на резервни помпени агрегати Wilo за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Доставка на резервни помпени агрегати Wilo за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Доставка на резервни помпени агрегати Lowara за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 5
Доставка на потопяеми помпени агрегати.
Część nr: 8
Доставка на резервни помпени агрегати Sterling за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 9
Доставка на резервни помпени агрегати Sterling за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери.
Доставка на резервни помпени агрегати DP Pumps за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 11