Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Референтен номер: ТТ001785
II.1.2)Основен CPV код42122000 Помпи
II.1.4)Кратко описание:
На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на резервни помпени агрегати Grundfos за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове42122000 Помпи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на хоризонтални центробежни помпени агрегати за калови води, утайки и условно чисти води.
Обособена позиция №: 6
Доставка на самозасмукващи бензинови помпени агрегати за отпадни води.
Обособена позиция №: 7
Доставка на резервни дозаторни помпени агрегати за натриев хипохлорид или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 13
Доставка на резервни помпени агрегати ABS или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 15
Доставка на преносими мултифункционални резервни помпени агрегати Honda за работа с агресивни химикали или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 18
Доставка на резервни помпени агрегати KSB за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Обособена позиция №: 19
Доставка на помпени агрегати Wilo за разбъркване на утайки.
Обособена позиция №: 24
Доставка на помпени агрегати Grundfos за разбъркване на утайки.
Обособена позиция №: 25
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ТТ001785
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 13
Część nr: 15
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 24
Część nr: 25