Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 403966-2019
Olaszország-Párma: Vezetési tanácsadási szolgáltatások
2019/S 165-403966
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vezetési tanácsadási szolgáltatások
Hivatkozási szám: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Fő CPV-kód
79410000 Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A felhíváshoz a következő uniós szervek csatlakoznak: BEREC Hivatal, CDT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBH, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, OSHA, SESAR JU, SHIFT2RAIL JU, ESZT. A pályázati felhívás célja, hogy olyan többéves vezetési tanácsadási szolgáltatásokat nyújtsanak a részt vevő uniós szervek számára, amelyek az uniós szervek értékeinek, hatékonyságának és eredményességének fejlesztését célzó üzleti átalakításhoz és operatív fejlesztéshez szükségesek.
A pályázónak képesnek kell lefednie a vezetői tanácsadási szolgáltatások teljes életciklusát a stratégiai elemzéstől kezdve a stratégiai tervezésen át az irányítási szakpolitikákra, folyamatokra és eszközökre vonatkozó végrehajtási és bevezetési szolgáltatásokig, azaz a módszerek fejlesztését és bevezetését is beleértve.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Għandna l-pjaċir inħabbru li l-verżjoni l-ġdida tal-portal tat-TED se tibda topera fil-29.01.2024 (data indikattiva - għad trid tiġi kkonfermata!) Interessat li tiskopri l-funzjonalitajiet ġodda, it-titjib u l-impatt fuq l-utenti? Nistednuk iżżur l-artiklu tagħna u ssib aktar dwar il-bidliet u l-funzjonalitajiet ġodda ewlenin.
Hemm xi bugs li qed jaffettwaw il-mod kif jintwerew l-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, jekk jogħġbok iċċekkja l-paġna dedikata tagħna għal aktar informazzjoni u gwida.
Ir-reġistrazzjoni hija miftuħa għar-4 Workshop tagħna mal-utenti mill-ġdid tat-TED, fl-14 ta’ Diċembru 2023
Servizzi - 403966-2019
l-Italja-Parma: Servizzi ta' Konsulenza dwar l-immaniġġjar
Tiswija
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta' Konsulenza dwar l-immaniġġjar
Numru ta' referenza: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
79410000 Servizzi ta' konsulenza dwar in-negozju u l-amministrazzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-Awtorità Ewropea dwar is-Sigurtà fl-Ikel (EFSA) hija l-korp ewlieni tal-UE ta' din is-sejħa għall-offerti. Il-korpi tal-UE li ġejjin jingħaqdu f'din is-sejħa: l-Uffiċċju tal-BEREC, CdT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, AED, AEA, EFCA, BEI, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, EU-OSHA, SESAR JU, l-Impriża Konġunta Shift2Rail, BUR. Is-sejħa għall-offerti timmira li tipprovdi lill-korpi tal-UE li qed jieħdu sehem blokk multiannwali ta' servizzi ta' konsulenza dwar l-immaniġġjar li għandhom x'jaqsmu mat-trasformazzjoni tan-negozju u l-iżvilupp operazzjonali neċessarju għat-titjib tal-valur, l-effettività u l-effiċjenza tal-korpi tal-UE.
Il-kapaċità ta' min jitfa' l-offerta għandha tkopri ċiklu sħiħ tal-ħajja tas-servizzi ta' konsulenza dwar l-immaniġġjar, minn analiżi strateġika, għall-ippjanar strateġiku, għal servizzi ta' implimentazzjoni u tnedija ta' politiki, proċessi u għodod ta' mmaniġġjar, jiġifieri kemm l-iżvilupp kif ukoll it-tnedija tal-metodi.
Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 403966-2019
Italië-Parma: Beheeradviesdiensten.
Rectificatie
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheeradviesdiensten.
Referentienummer: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4)Korte beschrijving:
De Europese Autoriteit voor voedselveiligheid (EFSA) is het belangrijkste EU-orgaan van deze aanbesteding. De volgende EU-organen sluiten zich aan bij deze uitnodiging tot het indienen van voorstellen: Berec-bureau, CDT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, ECHA, EDA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, EAEM, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, FRONTEX, GNSS, OSHA, SESAR, SHIFT2RAIL, GAR. De oproep tot inschrijving beoogt de deelnemende EU-organen een meerjarig pakket van diensten voor managementadvies te verstrekken met betrekking tot bedrijfsomschakeling en operationele ontwikkeling die nodig zijn om de waarde, doeltreffendheid en efficiëntie van de EU-organen te verbeteren.
De capaciteit van de inschrijver bestrijkt een volledige levenscyclus van managementadviesdiensten, vanaf de strategische analyse, via strategische planning, tot en met de tenuitvoerlegging en invoering van diensten inzake het managementbeleid, -processen en -instrumenten, d.w.z. zowel de ontwikkeling als de invoering van methoden.
Usługi - 403966-2019
Włochy-Parma: Usługi doradcze w zakresie zarządzania
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi doradcze w zakresie zarządzania
Numer referencyjny: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Główny kod CPV
79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) to wiodący organ UE przewodzący niniejszym zaproszeniem do składania ofert. Następujące organy UE uczestniczą w niniejszym zaproszeniu: Urząd BEREC, CdT, Cedefop, CPVO, EACEA, EUNB, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EBI, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, OSHA, Wspólne Przedsięwzięcie SESAR, Wspólne Przedsięwzięcie S2R, SRB. Celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zapewnienie uczestniczącym organom UE wieloletniego bloku usług doradztwa w odniesieniu do transformacji biznesowej i rozwoju operacyjnego mających znaczenie dla zwiększenia wartości, wydajności i skuteczności organów UE.
Zdolność oferenta powinna obejmować pełen cykl życia zarządzania usługami doradztwa, zaczynając od analizy strategicznej, poprzez planowanie strategiczne aż po usługi wdrożenia polityk, procesów i narzędzi w zakresie zarządzania, to jest zarówno rozwój jak i wdrożenie metod.
V URL adresách oznámení v elektronických formulároch je chyba. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Medzitým vám odporúčame odstrániť čiarku (alebo akýkoľvek iný špeciálny znak) na konci URL adresy. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.
Služby - 403966-2019
Taliansko-Parma: Poradenské služby v oblasti riadenia
Korigendum
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Služby
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poradenské služby v oblasti riadenia
Referenčné číslo: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Hlavný kód CPV
79410000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia
II.1.4)Stručný opis:
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) je vedúcim orgánom EÚ pre túto výzvu na predloženie ponúk. Medzi ďalšie orgány EÚ, ktoré sa k nej pripájajú, patria: Úrad BEREC, CdT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, spoločný podnik F4E, FRA, Frontex, GSA, EU-OSHA, spoločný podnik SESAR, spoločný podnik Shift2Rail, SRB. Cieľom tejto výzvy na predloženie ponúk je poskytnúť zúčastneným orgánom EÚ viacročný blok poradenských služieb v oblasti riadenia súvisiacich s obchodnou transformáciou a operačným rozvojom, ktoré sú potrebné na zlepšenie hodnoty, efektívnosti a účinnosti orgánov EÚ.
Uchádzač musí byť schopný pokryť celý životný cyklus poradenských služieb v oblasti riadenia – od strategickej analýzy, cez strategické plánovanie, až po zavedenie a realizáciu politík, procesov a nástrojov riadenia, t. j. vývoj, ako aj zavedenie metód.