29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów wody pitnej
Numer referencyjny: OIB/2019/OP/0018
II.1.2)Główny kod CPV
42968000 Maszyny wydające
II.1.4)Krótki opis:
Część 1: wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów butlowych z zimną wodą i z wodą w temperaturze pokojowej.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wypożyczenie i konserwacja dystrybutorów butlowych z zimną wodą i z wodą w temperaturze pokojowej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42968100 Maszyny wydające napoje
II.2.4)Opis zamówienia:
Szacowana wielkość zamówienia: 450 dystrybutorów.