Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 404404-2022
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2022/S 141-404404
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tervezés - Dunavarsány kétirányú elkerülő utak
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000293822022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Tervezői szerződés Dunavarsány kétirányú elkerülését biztosító elkerülő utak tanulmánytervének, előzetes vizsgálati dokumentációjának és közúti biztonsági hatásvizsgálatának elkészítése tárgyában:
2x1 sávos, Dunavarsány községet északon és délen elkerülő utak tanulmánytervének elkészítése. Két, összesen 10 km hosszú szakasz. Északon az 52101 j. út Taksony irányából érkező szakaszának különszintű átvezetése szükséges a vasútvonal felett, a nyomvonal kezdő- és végpontjában szintbeni normál csomóponttal. Délen, a Délegyházi tavak között vezetett nyomvonalon szintén különszintű vasúti átvezetés szükséges, a nyomvonal kezdőpontjában, az 51. sz. főútnál, és végpontjában, az 5202 j. útnál, új körforgalmú csomópontok szükségesek.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2x1 sávos, Dunavarsány községet északon és délen elkerülő utak tanulmánytervének, előzetes vizsgálati dokumentációjának (EVD) és közúti biztonsági hatásvizsgálatának (KBHV) elkészítése. Két, összesen 10 km hosszú szakasz. Északon az 52101 j. út Taksony irányából érkező szakaszának különszintű átvezetése szükséges a vasútvonal felett, a nyomvonal kezdő- és végpontjában szintbeni normál csomóponttal. Délen, a Délegyházi tavak között vezetett nyomvonalon szintén különszintű vasúti átvezetés szükséges, a nyomvonal kezdőpontjában, az 51. sz. főútnál, és végpontjában, az 5202 j. útnál, új körforgalmú csomópontok szükségesek.