Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 404994-2018
Slovenia-Ljubljana: Miscellaneous food products
2018/S 179-404994
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje 3 let za potrebe Vrtca Hansa Christiana Andersena
Reference number: 430-2062/2018
II.1.2)Main CPV code
15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Dobava živil.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Mleko in mlečni izdelki
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
15500000 Dairy products
15511000 Milk
II.2.4)Description of the procurement:
Dobava živil
Sladoled
Lot No: 2
15555100 Ice cream
Mlečni izdelki brez laktoze
Lot No: 3
Bio mleko in mlečni izdelki
Lot No: 4
Kozje mleko in izdelki iz kozjega mleka
Lot No: 5
03331200 Goats' milk
Živila iz shem kakovosti: mleko in mlečni izdelki
Lot No: 6
Sveže telečje, svinjsko, kunčje in žrebičkovo meso
Lot No: 7
15111200 Veal
15113000 Pork
15118100 Horsemeat
15119100 Rabbit meat
Perutninsko meso in izdelki iz perutninskega mesa
Lot No: 8
15112000 Poultry
15131500 Poultry products
Mesni izdelki
Lot No: 9
15130000 Meat products
Bio goveje, bio telečje, bio prašičje, bio svinjsko meso in izdelki
Lot No: 10
15111100 Beef
Živila iz shem kakovosti: sveže goveje meso
Lot No: 11
Živila iz shem kakovosti: sveže piščančje meso
Lot No: 12
Zamrznjene ribe
Lot No: 13
15221000 Frozen fish
Sveže ribe
Lot No: 14
03311000 Fish
Konzervirane ribe
Lot No: 15
15240000 Canned or tinned fish and other prepared or preserved fish
Kokošja jajca
Lot No: 16
03142500 Eggs
Bio kokošja jajca
Lot No: 17
Sveža zelenjava in sveže sadje
Lot No: 18
03222110 Tropical fruit
03222200 Citrus fruit
03222300 Non-tropical fruit
15300000 Fruit, vegetables and related products
Bio zelenjava
Lot No: 19
03221000 Vegetables
Živila iz shem kakovosti: jabolka
Lot No: 20
03222321 Apples
Bio sadje
Lot No: 21
Suho sadje in stročnice
Lot No: 22
03212210 Dried leguminous vegetables
15332410 Dried fruit
Zamrznjena zelenjava in sadje
Lot No: 23
15331170 Frozen vegetables
15896000 Deep-frozen products
Konzervirana in vložena zelenjava in sadje
Lot No: 24
15331400 Preserved and/or canned vegetables
15332400 Preserved fruits
Kislo zelje in repa brez konzervansov
Lot No: 25
03221114 Turnips
15331461 Canned sauerkraut
Bio domača marmelada
Lot No: 26
15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes
Sadni sokovi in sirupi
Lot No: 27
15321000 Fruit juices
15321800 Concentrated juices
Bio sadni sok
Lot No: 28
Moke, mlevski izdelki, riž, grisini, prepečenec
Lot No: 29
15610000 Grain mill products
15612100 Wheat flour
15612200 Cereal flour
15614000 Processed rice
15821150 Rusks
Jušne zakuhe in testenine
Lot No: 30
15850000 Pasta products
Bio žita in bio mlevski izdelki
Lot No: 31
03211000 Cereals
Bio testenine deklarirane brez jajc
Lot No: 32
Sveži in zamrznjeni izdelki iz testa
Lot No: 33
15851210 Prepared pasta
Kruh in pekovsko pecivo
Lot No: 34
15811100 Bread
15811200 Rolls
Kruh in pekovsko pecivo brez aditivov, brez soli
Lot No: 35
Bio kruh in bio pekovsko pecivo I.
Lot No: 36
Bio kruh in pekovsko pecivo II.
Lot No: 37
15811000 Bread products
15811500 Prepared bread products
Bio pekovsko pecivo III.
Lot No: 38
Bio keksi
Lot No: 39
15821200 Sweet biscuits
Keksi z izjavo, da vsebujejo manj kot 2 % trans MK
Lot No: 40
Slaščičarsko in pekovsko pecivo
Lot No: 41
15812000 Pastry goods and cakes
Splošno prehrambeno blago
Lot No: 42
Ostala bio živila
Lot No: 43
Dietna živila
Lot No: 44
15880000 Special nutritional products